ASİ KIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASİ KIZ

www.asikizbenimforum.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

emojulara emo nickleri

2 posters
YazarMesaj
rockcı

emojulara emo nickleri Empty
MesajKonu: emojulara emo nickleri   emojulara emo nickleri Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 5:09 pm

Göremezler İzin Wermessem Üzemezler Çözemezler Benim Bir Düşüm War ki Asla Bilemezler!!!

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı Oyunların Adı Aşk Kaldı...!!

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Yoklugunda Seni Özlemem Gerekirken,VARLIĞINDA YOKLUGUNA HASRET BIRAKTIN...!!

heRqes iÇin sıRadan ßiri oLaßiLirim ama..ßazıLarı iÇin sadece 1 rüyayıMmm...!!

durumum çevrimiçi, beynim meşgul, ruhum hemen dönecek, aklım dışarıda, elim telefonda, kalbim çevrimdışı...!!

Askımız 2 gözlüklünün öpüşme çabasıydı , yalnız gözlükleri çıkarmayı akil edemedik...!!

Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa; yanlışınız çok demektir...!!

ÇoK YoRgUnUmEğIlIpTe tOpLaYaMıYoRuM YeRdEn kAlBiMiN KıRıNtIlArInI...!!

eqeR Sheni ne KaDr Sefdiqimi öqRenmeq iSDiorSan Bna yeni Bir DiL BuLMaLısınChünqü Sana oLan Sefqimi anLaDmaq ichin...!!

KeLimeLer BuLamıyorum amA Shunu BiL qie ''''SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!!!

Hép yaRım qaLDı $éFqiLéRim vé Hép yaLanDı $éFénLéRim...!!

0nsuz yaPamam déDiinhérqn aKlını yédiinmaNtııNı kaYßéddiiN ßir FaJia...!!

Hayat aKıP qiDeRkeN awuçLaRmDaN..eĞiLiP yeRDen t0pLAmı0rm parçaLaRmı.. artK "herşey" iÇin..aRtk "Ç0k qéç" deMek iÇn beLkde Ç0k qeÇ..!!!

ÖyLe BiR aN YaŞaDıMKi CeNNeTiDe HiSSeTTiM CeHeNNeMiDe...!!

Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR...!!

taßiri caiz değiLnumunem yoq sende kaLsın asLım...!!

AkLimda BiR YiGin Soru IsaReTi ?????????????????????????????????

KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ?

hade qeL ßir oyun oynayaLım ? SeN ßNm hayLLeRimLe ßeN seNiN hayatınLa !. . vaRmısıN ???

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN...!!

''Hep İçiNe ataN hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen MutLuLuk roLü oyNayaN kız artK roLüNü İyi oynayaMı...!!

hedefin ßensem her atı$ın karawana ...!!

ßen sevmeyi ßeceremedim ßelki de sevilmeyi..ßenim sevmeye engel evcil acılarım vardı...!!

Tèdavisi mümKün qörüLmèyèn $izoFrèn biR aşktı bizimKisi...!!

hanqi doktora qittiySèk ayrıLık yazdı rèçètèmiSè vè èkLèdi hèRqün düzènLi oLarak öLünècèK...buqündè öLdüm yaRını ipLè çèkioRum...!!

há¥át ¥íÑé...; qírí$ qélí$mé sonuÇ.. qírí$ ; Ñédéѧíz... qélí$mé ; úmít§íz...§oÑuÇ ; gérék§íz...!!

FaRKLı OLMa ÇaBaSı İçİNDe OLMaDıGıMDaN ÖtüRü FaRKLıYıM...!!

Cafe crown gibi içimi ısıttın lipton ice gibi sogutma sakın hayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN...!!

ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık...!!

Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada seven 1 kişi varsa o kesin benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm…!!

TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim..ŞaRTLaR eŞiT oLsun...!!

beni eskiler tanır,yeniler örnek alır.görenler anlatır: görmeyenlerde gözlerini kapatıp hayal etmekle kalır...!!

Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyoyum...!!

Askimiza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim...!!

Annem bana okula giderken ustunu SIKI giy terleyip usutme.Karsidan karsiya gecerken dikkatli ol dedi. Ama asik olma demediki...!!

ihtiyaJım oLn a$Ka, swqiLié, dostLua hér$éyé sahißim .. qéridé KaLanLar sizn oLsun ..yétérKi uzaq durUn...!!

Bazen biRseyLeR iLk askımı hatıRLatsa da, Son Askım Sensin asLa anLamasanda...!!

GüLmeq için muTlu olmaıı behqleMe..ßelqi mutLLuLuk qülüşünDe sakLıdır...!!

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yArnA ßakarm yAnımDakiLérLé...!!

C!GARAM TIKA BASA €SRARLA DoLSuN B!RD€ YANIMDA S€VD!G!M oLSun öL€N€ KaDaR !ÇM€SS€M GENÇL!G!M BANA HARAM oLSuN...!!

Seni Sevmekte Ne Kadar Cesursam Yokluğunda O Kadar Korkağım Artik...!!

GüLmeyi unutturdn..bari peçete uzatmaı biL...!!

Bir keşkeye daha yer yok kaLbimde...!!

Ey hayat ! O'na şükret ! Sana O'nun yüzünden dayanıyorum...!!

Ya GeLdiğiN Gißi oL Ya Da GeLdiğiN Gißi KayßoL...!!

kan görmek istior göslerim...yha akmalı bedenden yha akıtmalıyım bi yerden...ölüm isdior bededim yha ölmeliyim yha öldürmeliymm...!!

.<< . Belki Kurduğumuz HayaLLer Biter Diye DüşLerde Bir Sen Biriktirdim Yüreğime . ! . >>

Ne kadar uzağa gitsem yine karşımda sen ! bilmiyorum düşlerindemiyim eskisi gibi.. kuru kupkuru bir rüyaydı benimkisi.. Islandık ve Bitti ...!!

Git Bakalım Gittiğin Yollar Senin Olacak mı?Sev Bakalım Sevdiğin Senin Olacak mı?Arkanı Dönde bi BAk Bakalım?Unut Dediğin kişi Seni Unutacak mı ???

'sen'' i keŞfettikçe ''ßen''i yitiriyorum...!!

deger sadece matemetikde bi işlemdir...!!

KaranlIk dünya dertler ve ben,aklImdaki tek düsüncem,mutluluk ve sen...!!

Anladım ki kaçmak daha yakınlaşmak sana... Ne uzak bir şehirde olmak, ne de başka yürek(ler)de teselli bulmak... Olmuyor...!!

Seni her sabah ilk görenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an görmeye can atan kalbimin olduğunu bilse birdaha asla doğmazdı...!!

adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanıtmadm...!!

dört bir yandan kuşatılmış şehir gibiyim...hiç tadım yok gene zehir gibiyim..öyle doluyum ki nehir gibiyim..çok zor durumdayım.. iyi değilim...!!

sen beni sevseydin üzgün olmazdım sen beni sevmedin diye üzgünüm beni üzmeq haqqın mı...??

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym- soğuk we karanLık..!!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin- Geç Fark ettim...!!

Ne ilktin..nede son..yaşadıgım hayat içinde küçücük bir oyundun..sevgiyle dogdun...nefretle yok oldun...üzgünüm canım unutuldun...!!

kaLbım kıRık döKük yaRalı taMıraT neDenıYLe geLip gecici aşklara kapalıyım...!!

göz göze geldik ofsayt dedii...yanina yaklaştım faul dedi... göz kirptım cift vuruş dedi elini tuttum firikik dedi ansızım öptüm golllllll dedi...!!

sen benim farkımı fark edemedin ama artık farK etsende fark etmez çünkü benim farkımı farK edenler senden çok farklı...!!

Sanma ki aşkınla delirdim şimdi- nefretim bağrımda hançer misali gezerim- bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın beni NEFRETİMSİN artık SEVDİĞİM değil!

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki- Nefes almak değilmiş- yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey- Seni severken-sensiz olmak…!!

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde-Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar - Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm- Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var...

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI...!!

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak...!!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak- yaşamaktan çok ölmek- gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…!!

Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp qüLécéksin,, dié ßir ték ßu doqruymu$.. $imdi sana qüLüp qéçiyorum.!!

Sen aNca oNa BuNa LaF yeTişTiRİmaJ BozuK aRTıK DeqişTiRHeR KaDini AnnneN Mi SanDinOkuyuP KafaNi BayaBi qeLişTiR...!!

Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş...!!

HakLıyDın Hep Sen, AcıLar BeDava, MecBurDuk Hep UzakTan BakMaya...!!

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasLarLa süsLedim sensizLiqi...!!

GözLérini Kapat Vé Bana Bak..Ben Diyé GördüğüN Né Varsa SéniN YokLuğuN AsLında...!!

heP bhen sobeLenıyor heP bhen eLenıyorum qiDin arTıqh baSımdanh bhn oynamıyorum...!!

IsmarLama A$kLara TahammüLüm y0q yha Adam Gibi Sev Yada Çek qit Yüreqimden...!!

Káç öLüm vá?$á gözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLa? Káßu$ Y!né Ko?kuy0ruMmM...gel kurtar bni...!!

herşeyin yalan olduğu bi yerde gerçeĞi aramakla meSgulum....!!

Hayad ßénim Hayadım Hérkés Dostum OLamas. A$ka GéLincé 1DéFa OLdum 1Daha OLmaz...!!

Daa Onsuz 1 Hayad ßiLé HayaL Edémiosun Péki Ona NasıL Véda Edicéxin??

Deq!$T!R€m€zS!n ߀ni..߀n ßuyum...!! ß!raz Huysuz B!Raz KıRıK...!! ߀n K€nd!mL€ MuTLuyuM...!!

ßéN Séni mi Sévmi$im Sana mı Yanmı$ım Sana mı İnanmı$ım Sana mı ALdanmı$ Kanmı$ım ßhén Né Kadar AptaLmı$ım...!!

qérÇék ßuysa Ya$ıy0rsak, Kadér warda ßiz Yazıyorsak, ßhén Séni Kadérimé Yazdım.. İstér SiLér qidérsiN, İstér KaLır Ömür ßoyu SéwérsiN...1!

Ya Sén qidipté UzakLara ßhénsizLiqé Alı$ırsaN...Ya Sén SéwqiLim UmmadıqıM Kadar ßhéni Çaßuq UnuTuRsan...!!

Séwdamı €n Çok AnLatmaq İstédiqiM SuskunLuquMsuN Artıq... SusTum.. 0ysa AnLatCaq Né Chok $héy Wardı..!!

SiLdikLéRim Wardır .. 0nLar YaNLı$LaRıM wé Pi$MaNLıqLaRımdır AdLarı AnıLmaz, HatırLarı SoRuLmaz SadéCé " BéDDuaLaRıMDıR...!!

ßhén 'SéN SéN' dié ßittim oqLum ! Hadi UnuT UnuTaßiLirSéN..!

K0pTuqu YéRdé ßırak !! ßu masaL ßöyLé ßitsin.. ßir ZamanLar H€R $€YiMDiN !! Artıq HiÇ ßir $éyimsiN...!!

ßazéN soNLar ßa$LaNqıÇtıR KaÇı$Larsa KuRtuLu$.. qéRide KaLaNLarı ÇöP Dié aTmı$ım ßhéN Köpéq oLaN ßuyuRsuN kaRı$TırsıN...!!

s£vméy! ßiLmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞi...!!

ßir GözLérim Wardı Gözya$ım KaLdı...!!

Kimsé ßir $éyLér İma £tmésin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

SiLdim AnıLarımdan Séni.. Hiç Mérak £tmiorum, Séwio musun Artık ßéni.. Kafam, Ruhum, ßédénim Sénsiz !! £minim, MutLusundr ßénsiz..!

Sénin Né Olduqun ßénim İçin Hiç ÖnémLi Déqil Sonuçta GözLérimin Sana ßaktıqı Kadarsın!!!

????? ?? ?????? ?l?? ????…?? ?üş???… ?? ??ç ?????ş?? g??? ??????….. ?? ?? çı???? ??lı????!!!

éCéLim qéLip ßéni SénDén aLSa waZqéCémém SénDén ayrıLamam aSLa DayanmaZ 0Lurum Sénin y0kLuquna Dön arTık Dön géL ßana …!!

KaLßimi yakTın Canımı aLDın néDén ßırakTın anLayamaDım Sén ßana acımaDın ßırakıP kaçTın aLLaH'm sanaDa Hiç aCımaSın .. !!

Sén ßénim Ték SéwdiqimDin umuDum Hér$éyimDin HiÇ aLLah'Tan k0rkmaDın mı? ßeni ßöylé k0yuP qiTTin!!
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 374
Lakap : asi kız cadı şeytan

MesajKonu: Geri: emojulara emo nickleri   emojulara emo nickleri Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 2:01 pm

gzl emo nickleriymiş
https://asikiz.yetkin-forum.com
rockcı

MesajKonu: rockcı   emojulara emo nickleri Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 5:53 pm

teşekür ederim beyendinize sevindim Wink
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: emojulara emo nickleri   emojulara emo nickleri Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 10:28 pm

bişey değil cnm
rockcı

MesajKonu: Geri: emojulara emo nickleri   emojulara emo nickleri Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 8:23 pm

Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: emojulara emo nickleri   emojulara emo nickleri Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:41 pm

Very Happy

emojulara emo nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası