ASİ KIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASİ KIZ

www.asikizbenimforum.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nerdesinn?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 374
Lakap : asi kız cadı şeytan

Nerdesinn? Empty
MesajKonu: Nerdesinn?   Nerdesinn? Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:40 pm

Nerdesin ?
Nerdesin yine yoksun kabuslara gömülüyorum beynimdeki UR beni bilinmedik bir yerlere sürüklüyor sen yoksun... Nerdesin Mahur Gözlüm, Ahu gözlüm,Ela Gözlüm, isyanım, Ahım, sevdam, Bedduam Yangınım, Ateşim, korum,külüm, gülüm, nevruzum,karanfilim... Nerdesin...

Bak Yine gecenin bir yarısı Aklıma düştün...

Nerdesin....

Gecenin bir yarısı seni düşünürken ve soğumuş Kahvemi yudumlarken, seni suçlarken , Ahmet Kayayı dinlerken coşarcasına isyan ederken sen yoksun inadına beni yanlızlıklara gömmektesin, hunharca mezarımı hazırlarken, kazmanla kazarken mezarımı, kürekle örterken yorgan gibi üzerimi , sararken toprak beni sen yine yoksun ve beni yanlızlıklarıma gömmektesin gecenin yarılarında yarım bırakmatasın nerdesin ey Mahur gözlüm... Adını Lanetle anarken cigaramı tüttürürken, dumanını boş odama üflerken, buz tutmuş ellerimi yağmurda ıslatırken göz yaşlarım mendil olmuşken, eller sevdamıza ağlarken, sen uyurken seni düşündüğüm,sana muhtac olduğum anlarda adını söylemesem'de hiç kimseye; beni içine alıp bir anne, bir baba, bir sevgili gibi bağrına basan, Dağlara haykırırırken ismini ve gizlerken sevdamı, kimselere göstermezken, Rakıyı bilmezken, mezeye yapmışken isportoyu, tineri,baliyi beynime çekerken, Alkolü bilmezken ve şimdi dip görürken.... Geceyi Azad edip, gündüzü idam ederken, bir çiçeği sularken, bir cana kıyarken, bir böceğin yaşam savaşında yanındayken, bir insan ölürken azrail olurken ve canına kast ederken? Hami iken, zalim olan, hami iken azrail olurken .... İsyanlarımın baş harfi olmuşken, adını bir kere bile anmazken seni içimde defalarca öldürürken ve sen yaşama inadla tutunurken bense inadla ölümlere koşarken, bir çok kere ölümden dönerken, sen tebessümle hayata gülüp herkeze can verirken beni öldürürken bunun farkına bile varmazken nerdesin derken önce varlığını, tüm benliğini sunarken sonrada ortadan hayal gibi kaybolurken, arkanda ağlayan gözlerimin, akan kan damlalarıyla Fırat ve Dicle ırmaklarının Doğuşunu başlatırken....

Nerdesin?

İpliği, ilmiği,boynuma dolayıp, canıma kast ederken, son arzum adını son bir kez söylemek olurken,sessiliğini bozup gelmeyişinle canıma kast ederken nerdesin.....
https://asikiz.yetkin-forum.com

Nerdesinn?
1 sayfadaki 1 sayfası