ASİ KIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASİ KIZ

www.asikizbenimforum.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

duvar yazıları 2

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 374
Lakap : asi kız cadı şeytan

duvar yazıları 2 Empty
MesajKonu: duvar yazıları 2   duvar yazıları 2 Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 7:18 pm

duvar yazıları 2 Ball_green bir adam gülmüş reçel yapmıslar. haha ::Smile)))
duvar yazıları 2 Ball_green bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma...

<table borderColor=#003300 cellSpacing=0 borderColorDark=#003300 width=830 align=center bgColor=#faf3f3 borderColorLight=#003300 border=3><tr><td style="PADDING-RIGHT: 1cm; PADDING-LEFT: 1cm" borderColorLight=#003300 width=412 background=images/duvar.jpg borderColorDark=#003300 height=85 border="1"></TD></TR>
<tr><td style="PADDING-RIGHT: 1cm; PADDING-LEFT: 1cm" borderColorLight=#003300 width=412 background=images/duvar.jpg borderColorDark=#003300 height=85 border="1">duvar yazıları 2 Ball_green Bisi çekemediler ama halatkoptu...
</TD></TR></TABLE>
duvar yazıları 2 Ball_green Bisi çekemediler ama halatkoptu...
duvar yazıları 2 Ball_green funda mı arar, seray mı sever, hande mi yener, bu üçüne önce nejat işler sonra ahmet çakar, bu böyle devam eder...
tarihi gönül yazar, mehmet okur, bu yalanlara da anca kadir inanır .. xDDD

duvar yazıları 2 Ball_green duvara çiviyi kim çakar
- ahmet çakar

duvar yazıları 2 Ball_green geçen sinemada 10dk ara dediler hala arıyorum ama bişey bulamadım
duvar yazıları 2 Ball_green geçen taksi çevirdim hala dönüyor...Smile
duvar yazıları 2 Ball_green çocuğun biri inek görünce kaçarmış, çünkü ot kafalıymış xDDDD
duvar yazıları 2 Ball_green sana 500.000.000.000 defa söyledim abartma diye
duvar yazıları 2 Ball_green insanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum ...
duvar yazıları 2 Ball_green " çimenlere basmayın" diye kızıyolar peki futbolculara neden birisi bi şey demiyor ? :s
duvar yazıları 2 Ball_green wolksvagen pasat, şahsi oynama ... xD
duvar yazıları 2 Ball_green bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor
duvar yazıları 2 Ball_green yeni bi meyhane buldum mezarlığın tam karşısında beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında
duvar yazıları 2 Ball_green aşk olunca konu gelmio sohbetin sonu
duvar yazıları 2 Ball_green can cana nedemiş?canın çıksın demiş
duvar yazıları 2 Ball_green sınavdan sıfır alınca özülme hayat zaten boş
duvar yazıları 2 Ball_green torpidoda aseton yoksa şekerim farketmez ben mazotla da silerim
https://asikiz.yetkin-forum.com

duvar yazıları 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» duvar yazıları
» duvar yazıları 1