ASİ KIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASİ KIZ

www.asikizbenimforum.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

nicklerin dewamı

YazarMesaj
rockcı

nicklerin dewamı Empty
MesajKonu: nicklerin dewamı   nicklerin dewamı Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 8:44 am

NéFréd Vé Acının 1Lé$imiyim ßén. AqLamak FéLséFém ÖLdürmék EqLéncém...!!

Yétémiorum Kéndi Kéndimé, İhtiacım Var Sana...!!

'keşke' diyebiLeceim bişi varsa 'sen' olursun.ama 'gitmeseydin' o adi mevkii de değil kalbimde olurdun ,)

seyrederken hayaTı en önden..kendme bi roL yakaLadım.sokak köşelerinin istişhamLı sahneLerinde yer aLdım.

ßen ßir pALyAcoyum uFaciq qüLümSemeLer aLtinda Cok ßüyük üzüNtüLerimi SakliyaßiliOrm.

Hesabını Veremediqim Ne ßir Günüm Ne de Vicdanımı KirLetecek ßir Geçmişim Var..

Sevgi emekmiş, emek ise vazgecmeyecek ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş, anLadım

Nefretimi kuCumSeme,Dunyayı ßa$ina Yıkar Dü$ünceLerim.

Ge¢í¢í âsmâ béní.kâLící ôLdúr.bøynumun ízí kâLsín yúrégínín ípíndé..

ßir tEk Ölüm ßitireßilir Aşkımızı Ama Unutma ßiz ßirLikde Ölücez.

Son Sözünü yağmur aLtında Söleki Göz ya$Larım ßelli OlmaSın..

µmrµmdà dég¡l, yétér k¡ ôlmédèñ ôn¢é b¡ kérè ølsµn, Séñ¡ Sèv¡yørµm dég¡l; Séñ¡ Sèvm¡s†¡m désèñ ø b¡lé yé†èr båñå..!

"Herzaman seninleyim" dediğin gün bile yanımda yoktun...!!

Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın...!!

Git zaten bana bir elvedayı çok görenin arkasından dur diyemem..

Git tamam..nedenini sormuyoruM.Dönmeyeceğini biLe biLe sükunetimi koruyoRum.

seni sorana herşeyim deriM.ve dahada ekLerim geçmiş zaman ekLerini..

KaRaNLıK BeNi HaPsEdİyOr ... HePsİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN.... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕLu?› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

N dnyLr yıktm sni buLmak içn, N umutLr unuttm sana gLmk içn! Snse 'ayrıLık' dedin en b$nda.. AğLa ağLa $mdi yLnzLığına!! ağLa

KeNdi kuRaLLarıMLa oyNaRım...BaktıM oyuN §ıkTı, bıRakıR kaLkaRıM HaYaTtA HeR §eÇiM BiR KaYbEdݧTiR ÇüNkÜ...!!

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkiLeri.$nLé yARnım yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi...!!

€g€r $€vg!n ß!? h€v€$$€ g€rç€k D€İl hayal$€ n!¥€t!n $€v!p A¢1 v€rm€k$€ $€vm€ ߀ni arkada$...

SuSaRsAm ÇatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur...

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe!... HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe!...

Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe..!!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM ...!!

oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı....∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

SeNi Ne ZaMaN UnUtAcAğImI SoRmA ÇüNkÜ Ne ZaMaN ÖlEcEğİmİ BiLmİyorUm!!!

nicklerin dewamı
1 sayfadaki 1 sayfası