ASİ KIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASİ KIZ

www.asikizbenimforum.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kırık Kalp Tamiri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 374
Lakap : asi kız cadı şeytan

Kırık Kalp Tamiri Empty
MesajKonu: Kırık Kalp Tamiri   Kırık Kalp Tamiri Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 10:19 pm

garantili kırık kalp tamiri yapılır yazıyordu dükkanın camında...
kırık kalp tamiri...
beyaz kağıdın üzerine yeşil keçeli kalemle yazılmıştı; yeşil ile yazılmış olmasaydı ha bi de gözlerin yeşil olmasaydı inanmazdım belki bu kadar...

kalbimi aldın; daha kötülerini bile gördüm dedin, öylesine korkuyordum ki yüzüne bile bakamamıştım...
garantili kırık kalp tamiri yapılır; sen yılların kalp tamircisi...
önce yüzüne bakmayı öğrendim; sonra dile dökülmek üzere bekleyen kelimelere ses vermeyi; sen kırık kalp tamircisi ben de kalbimi ellerine teslim eden bir talepkar...
gözlerine dimdik bakmayı öğrettin; ''daha ana yemeğe gecmedik'' dedin...
kırık kalp tamiri yapan, arnavut kaldırımlı eski bir sokağın köşesindeki küçük evde yaşıyordun; hani şu odaları turuncuya boyalı olanda...
bi süre sonra kalbimin sen de olduğunu da unuttum; bozuk olduğunu da, parçalarını da...
haberin yokken bir gün dükkanına geldiğimde kalbimi eski gazetelere sarılmış halde çöpte buldum:
şaşırmadım dedin, gelmeni bekliyodum...
bu kalbe şekil verip biraraya getirmektense
kendi kalbimi nakledicem sana ve bırakıcam bu işi...
kırık kalp tamiri yapılır ilanı görürseniz ücra bir sokakta; hiç düşünmeden dalın siz de içeri...

Herseye ragmen yasadıgımız su hayatta hıc kırılmamak ve kırmamak umuduyla...Kırık Kalp Tamiri 88
Sonra herseyı ıcın cok gec olabılır
https://asikiz.yetkin-forum.com

Kırık Kalp Tamiri
1 sayfadaki 1 sayfası