ASİ KIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASİ KIZ

www.asikizbenimforum.biz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba ßirtanem!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 374
Lakap : asi kız cadı şeytan

Merhaba ßirtanem! Empty
MesajKonu: Merhaba ßirtanem!   Merhaba ßirtanem! Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 10:05 pm

Bak sana sevdigin ciceklerden getirdim. Bir demet kirmizi gül. En sevdigin kokumdan da süründüm.
Sirf senin icin. Biliyorsun sen gittiginden beri ev sensiz ve sessiz. Biliyorum seni seviyorum
desem de, seni cok özledim desem de dönmeyeceksin ama yine de söyleyecegim iste:
SENi COK SEViYORUM ve SENi COK ÖZLEDiM.
"Bugün yine erkenden kalktim. Balkonda, beraberken yaptigimiz gibi, daglarin ardindan günesin
dogusunu izledim. Gözlerim yasardi. Her zaman oturdugun, o cok sevdigin sallanan koltuguna
oturdum.'keske', dedim, 'Keske yanimda olsaydin,Yine sana simsIkI sarilsaydim.
Yine basini omzuma koyup "seni seviyorum" diye fisildasaydin. Ben de "ben daha cok seviyorum"
deseydim ve didi$seydik seninle "daha cok sevmek" üzerine'.
Dön birtanem ne olur. Inan her istedigini yapacagim.Bak sigarayi bile biraktim. Vallahi icmiyorum.
Seni cok üzdüm bu konuda, biliyorum. Nefret edersin ondan. Zaten gidecegini ögrendigimde
icmeye baslamistim. Artik hic icmiyorum.
Calisma odan oldugu gibi duruyor. Hic dokunmadim. Hic birseyin yerini degistirmedim. Sevmedigim
ayiciginda hala orda duruyor. Inan dokunmadim. Inanmiyacaksin ama cöpe attigin karalama
kagitlarina bile dokunmadim ve dokunmayacagim da.
Bugün dolapta kalan esyalarini cikarttim. Hepsini tek tek kokladim. Hepsi sen kokuyordu.Hepsini
yeniden katlayip yerine koydum. Gözlerim seni aradi. Yoktun. Hickira hickira agladim.
Oturma odasinda otururken radyoda bizim parcamiz caldi. Celine Dion'dan, "Because you loved
me".Hatirlarsin, birbirimizin gözlerinin icine bakar ve karsilikli bu sarkiyi söyler dans ederdik.
Sencede acikli degil mi hayatim bu durum? Biz birbirimizde anlamliydik. Ne kadar anlamsiz kaldik
böyle. Ben sensiz ne kadar anlamsizim ve sen de bensiz ne kadar yanlizsindir..
Biliyorum dönmeyeceksin. Hic olmasa izin ver geldigimde yaninda kalayim. Zaten simdiye kadar
neden düsünmedim bunu. Bugün kararliyim. Gitmeyecegim. bak birtanem yanindayim. Sarildim
mezarina. Isitacagim onu. Sen de isinacaksin. Zaten yüregim öyle sicak ki. Seni öyle seviyor
ve senin icin öyle carpiyor ki.
Ah bir tanem seni öyle seviyorum ki.Geliyorum birtanem, geliyorum...geliyorum...
Ve... Ertesi sabaha dogru, mezarligin bekcisi, bir mezara sarilmis ve elinde bir demet kirmizi Gül
olan bir adam gördü. Mezara sarilmis adami uyandirmaya calisti, sarsti, tekrar tekrar seslendi.
Ne tepki ne de cevap verdi mezara sarilmis olan adam. Veremezdi de..
https://asikiz.yetkin-forum.com

Merhaba ßirtanem!
1 sayfadaki 1 sayfası